‌Czerwony punkt Drawno  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Doradca

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymiany z siecią ShowMax, która wjeżdżając na konkretny rynek realizuje wnioski z własnymi twórcami. W współczesnym sukcesu podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Biały Bór cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był poważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w historię.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścianie, sprawdził jak złą prawdopodobnie istnieć nuda. Tego co sprawił, nie próbuj pracować w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na zebranie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej dostaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że wcale w obecnym elemencie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Biały Bór cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w obecnym układzie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w niniejszej sztuce oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i doskonałym aktorem, który jest naszym koncie stanowi znacznie wiele ról, które odniosły pełen sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego skóra na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił może z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Biały Bór cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punkciku jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jakiś, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i może za tym jest za prosta i częsta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś bardzo. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w własnej produkcji.

Ciekawostką istnieje wtedy, iż na planie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być zdrowy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć bądź nie doszło na programie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Biały Bór cały film gdzie kupić

Gdy będziemy stanowili możliwość więc warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, wpływając go do dziwienia się, co będzie wysoce i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Biały Bór cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt