DPD kurierzy Goleniów

DPD kurierzy Goleniów

16 września, 2019 0 przez Doradca

Firma Kurierzy przejmuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy także trudne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na krajowej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, bliska oraz pewna opłata za pomoc, infolinia dostępna dla kupujących w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie jakichś problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i znacznie, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca chwila a pieniądze.

DPD kurierzy Gryfice

 

Jesteśmy jedyną z wiodących marek na zbytu mających się logistykom przesyłek. Wykonujemy na bliską markę już od 2009 roku oraz identyfikujemy się profesjonalizmem, na wszystkim momencie swej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na placu polskiego regionu a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych klientów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na ostatnie, czy masz przesyłkę nie standardową, czy jej czas doręczenia traktuje być określony, uwzględniając rodzaj opakowania i model przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Gryfice

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego sprowadzanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od czasu dostawy, firmy która zajmuje najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na ścianie www. wysylka-palety. pl możesz dojść więcej poradzie na problem swej możliwości, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie trać momentu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najkorzystniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej jak wtedy zaledwie możliwe.

DPD kurierzy Gryfice

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie szybko oraz rzucając się do całych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z małych na placu, co bardzo daje nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale dawało się, gdyż już możemy oznaczać usługi też dużo profesjonalnie.
Jeżeli chcesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny wysyłek w którymkolwiek miejscu, to zaledwie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci cecha oraz ochrona o jakiegoś mężczyznę dlatego u nas oszczędzasz nasz cenny chwila a pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. Aby pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z możliwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci oraz w rozwiązaniu wszystkiego typie punktów w łagodny i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to podstawa rozwoju polskiej firmy, więc są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że posiadamy wyłącznie ze sprawdzonych, stałych i wybranych firm kurierskich? Dzięki temu korzystasz pewność oferowanych przez nas usług na największym stopniu.

DPD kurierzy Gryfice

Oczywiście posiadamy system wspólny z całymi informacjami RODO. Co wtedy świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje naszych klientów, którymi wydzielasz się z nami podczas wykonywania zamówień, a po nosimy je bezpiecznie razem z wszystkimi informacjami RODO i działającym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak piękny jest twój czas, dlatego jako jedni na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do osiągnięcia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z jakiegokolwiek względu nie została dostarczona na godzina. I jeżeli masz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją dania na chwila, to zaledwie u nas!

Doceniono nas na zbytu Lokalnym oraz poznano na polu nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w wersji „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy swoją firmę, by sprostać najbardziej wielkim wymaganiom naszych wszystkich użytkowników. Zadowolimy i twoje wymagania. Nie ufasz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Gryfice

Zobacz również Wysyłka palety