endermologia Bobolice

endermologia Bobolice

25 lutego, 2019 0 przez Doradca

Ważna z grubym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na właściwy poziom bycia. Coraz dobrze osób stara się zdrowo odżywiać, i przy tym ciągle uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w stopniu przynieść tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią poradzić, gdy dieta i szkolenia fizyczne nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Reakcją na obecne fakty potrafią być nowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Szczecinek

Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa to tymże jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym idzie dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona spośród tym środkiem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, ale także po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą techniką możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień zajmujemy i do czynienia z cellulitem opornym na wykonywanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten temat lub nawet pozbyć się go w sumy. Co dobrze, w skutku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do lekturze fibroblasty, które tworzą nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie wysoce lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w własnym wyglądzie? Eksperci z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 braków (w współzależności z tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne wyniki będą jasne zaraz po ukończeniu 3-4. Zabiegi wykonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem dobrym dla ludzi kobiet, które zamierzały w jasny, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest nadal prowadzenie zdrowego trybie bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem stosować z pozostałymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo reklamie na punkt zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający