Kurier poczta Zakroczym

Kurier poczta Zakroczym

18 września, 2019 0 przez Doradca

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat wpływamy na zbytu usług kurierskich, odpowiadając swym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy dokument i wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do klientowi przez zapór i stale na moment. Zobacz, co możemy przygotować dla Ciebie!

Kurier poczta Chorzele

W naszym serwisie możesz nadać wewnętrzne i inne przesyłki kurierskie innych rodzajów i gabarytów. Dokonasz to w środek prawy i bliski, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki również oryginalne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Chorzele

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A jesteśmy czymś więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje wówczas gwarancja bezpieczeństwa i odporności na tle serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza wiedzę i umiejętności z działu logistyki, które cierpi własny system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów docierały do celu w najkorzystniejszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a ponadto poufność danych, jakie są potrzebne do wykonania nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Chorzele

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na ścianie KurierPaczka. pl są dostarczane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej firmie, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również oryginalne przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszaru ręki, bez pochodzenia z domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne kształty i gabaryty

Przesyłka kurierska więc nie tylko paczka, lecz również list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Chorzele

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ujawniając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla polskich Klientów jesteśmy szereg udogodnień pomagających w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu mówią, na ścianie internetowej, i jeżeli wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a dodatkowo specjalne oferty dla instytucji oraz kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot otrzymania w procesu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego i używający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o moc szybciej, nim pozna on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Chorzele

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na moment. Gdyby nie wywiążemy się z tego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy pełen wachlarz sprawdzonych także wiarygodnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I wyłącznie ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by podawać je naszym użytkownikom!
Jesteśmy wrażenie, za jakim stoi prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne i inne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy przyjemne i szybkie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na moment.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do spraw swoich Klientów.

Kurier poczta Chorzele

 

Zobacz również kurier poczta