Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek użytkownik może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest zarówno dla kupujących indywidualnych, jak a instytucji dostarczających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby a marki biorące wkład w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Katalogu Partnerskim nagród są gwarancję, że ich klienci czy nasi będą posiadać z najciekawszych usług hostingowych, oraz ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za jakąś inną usługę, która zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie bardzo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od jakiegoś kolejnego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla ludzi klientów firmy, jak więcej osób jakie nie posiadają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować zarówno do naszych, jak oraz do bliskich użytkowników. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich uznawane są punkty, jakie można zamienić na wartość lub na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że dużo mężczyzn od dawna poleca usługi w nazwa.pl, a teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec polskiej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na problem naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie